18. janvārī aicinām satikt Ilgu Bērzkalnu

Aicinām uz sarunu vakaru muzejā “Latvieši pasaulē”. Vakara viesis – Ilga Bērzkalna!

Ilga Bērzkalna dzimusi un uzaugusi latviešu ģimenē ASV, tur ieguvusi pirmo augstāko izglītību. Uz dzīvi Latvijā Ilga parcēlās 1998. gadā.

Profesionālā dzīvē Ilga ir inovāciju un attīstības vadītāja, vairāk kā 10 gadus viņa ir vadījusi AS “Latvijas valsts meži” attīstības daļu, bet pašlaik ir LPKS LATRAPS valdes locekle un attīstības vadītāja. Savulaik Ilga bija vadošās mācību kompānijas “Komercizglītības centra” līdzīpašniece, un kā pasniedzēja daudziem palīdzējusi apgūt projektu vadības un citas vadīšanas prasmes.

Jau Amerikā Ilga bijusi aktīva latviešu sabiedrības dalībniece, un arī tagad Latvijā ar savu darbu atbalstījusi dažādas sabiedriskas iniciatīvas. To vidū visnesenāk ir kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem”, savulaik arī pasaules latviešu jaunatnes seminārs 2×2, sabiedrība par atklātību “Delna”, LSGCO un, protams, muzejs “Latvieši pasaulē”.

Ko nozīmēja augt kā latvietei ASV? Kāpēc Ilga pieņēma lēmumu pārcelties uz dzīvi Latvijā? Vai starpkultūru pieredze ietekmēja iedzīvošanos Latvijā un profesionālo darbību? Par šiem un citiem jautājumiem ar Ilgu Bērzkalnu sarunāsies Ieva Vītola.

📅 Gaidīsim jūs 18. janvārī plkst. 18.00 Berga bazārā. Sarīkojumā par ziedojumiem būs pieejami atspirdzinājumi. Lūdzam savu dalību pieteikt, rakstot pasakumi@lapamuzejs.lv.

Esiet silti gaidīti pie “Latviešiem pasaulē”!
Pasākumi iespējami, pateicoties ziedojumiem,
kā arī Kultūras ministrijas, Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstam.
Rudens sarīkojumu programma pieejama te.