8. septembrī ielūdzam uz rokdarbu vakaru

Aicinām ik mēnesi tikties, lai saviesīgā gaisotnē veiktu savus rokdarbus un arī aplūkotu tuvāk rokdarbus no muzeja “Latvieši pasaulē” krājuma. Tiksimies ceturtdienās: 8. septembrī, 6. oktobrī, 3. novembrī, 1. decembrī.

Šoruden piedāvājam adīt maučus – rakstainus uzročus (skat. attēlos zem šī raksta).  Adīšanu vadīs muzeja atbalstītāja Aija Endele. Pirmajā nodarbībā vēl neadīsim, bet izvēlēsimies un zīmēsim rakstus, apskatīsim materiālus, kuri būs vajadzīgi. Uz pirmo nodarbību vēl nevajag neko ņemt līdzi – rūtiņpapīru un zīmuļus sagādās muzejs.

Šajā reizē izpakosim sūtījumu! Aicinām kopā atvērt un iepazīties ar muzejam tikko kā dāvinātajiem rokdarbiem, kurus savā mītnes zemē ASV veidojusi Valentīna Visocka, dzimusi Stivriņš.

❗ Gaidīsim uz pirmo tikšanos ceturtdien, 8. septembrī plkst. 18.00 Rīgā, Berga bazārā – ieeja no Dzirnavu ielas 84. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, lūdzam pieteikties, rakstot uz pasakumi@lapamuzejs.lv!

Sūtījums ar Valentīnas Visockas rokdarbiem.
Valentīna Stivriņš savā kāzu dienā 1944. gada 23. janvārī. Fotogrāfs Krišs Rake. Muzeja un pētniecības centra "Latvieši pasaulē" foto.
Ilzes Borodkinas darināts mauču pāris.
Mauču tapsana. Ilzes Borodkinas foto.

Pasākums iespējams,
pateicoties ziedojumiem,
kā arī Valsts kultūrkapitāla fonda
un Rīgas Domes atbalstam.