Muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē” aicina uz otro “Pavasara LaPas” tiešsaistes pasākumu

Muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē” jau otro reizi šogad aicina visus interesentus uz pasākumu cikla “Pavasara LaPa” tematisko vakaru par muzejam svarīgām un aktuālām tēmām. Šī gada otrais pasākums arī notiks tiešsaistē – muzeja oficiālajā lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

Tiešsaistes pasākums “Pavasara LaPa – Vai manu pēdējo paciņu saņēmi? (1950-1990)” notiks ceturtdien, 29. aprīlī. Kopā atvērsim un ziņkārīgi atkal ieskatīsimies paciņās, ko ļaudis Padomju Latvijā saņēma no radiem un draugiem ārzemēs, un paciņās, kas tika sūtītas no Padomju Latvijas uz ārzemēm. Pasākumu vada muzeja un pētniecības centra “Latvieši pasaulē” valdes priekšēdētāja Sarma Muižniece Liepiņa, un tajā piedalās muzeja galvenā kuratore Marianna Auliciema, muzeja līdzstrādniece Arta Savdona, kā arī paciņu saņēmēja Evita Lisovska un paciņu sūtītāja Ingrīda Lāčkājis.

Kad un kur?

Ceturtdien, 29. aprīlī, plkst. 19:00 (pēc Latvijas laika) muzeja “Latvieši pasaulē” lapā portālā “Facebook” – https://www.facebook.com/LatviansAbroad/. Pasākumu vadīs muzeja “Latvieši pasaulē” priekšsēdētāja Sarma Muižniece Liepiņa.

Uz tikšanos tiešsaistē!

“Latvieši pasaulē” komanda

Papildu informācija:
Mob. tālrunis: +371 26004447 (Toms Pāvils)
E-pasts: toms.pavils@lapamuzejs.lv
Facebook: Latvieši pasaulē – muzejs un pētniecības centrs