Tematisks vakars “2×2 darīja” 25. janvārī

Aicinām uz tematisku vakaru “2×2 darīja” muzejā “Latvieši pasaulē” 25. janvārī plkst. 19.00!

Kustības “2×2” mērķis ir radīt vidi, kurā katrs latviešu jaunietis pilnveido sevi un Latvijas sabiedrību. Pirmās “2×2” nometnes notika 20. gadsimta sešdesmitajos gados Ziemeļamerikā, lai stiprinātu latvietību to jauniešu vidū, kuri dzimuši un auguši ārpus Latvijas. Kopš 2015. gada vasaras “2×2” notiek arī Latvijā, apvienojot Latvijā un ārpus Latvijas dzimušos latviešu jauniešus. Šogad kustība “2×2” svin 60. jubileju.

Tematiskajā vakarā “2×2 darīja” multimediālā atmiņu ceļojumā kustības 60 darbības gados vedīs video kadri, foto kadri un atmiņu stāsti. Ceļojumam sekos saruna par “2×2” ietekmi, kuru žurnālists moderēs Pauls Raudseps.

Saruna notiks klātienē muzejā “Latvieši pasaulē” Rīgā Berga bazārā. Sarunā būs iespējams piedalīties arī attālināti Zoom platformā, kā arī skatīties to Facebook tiešraidē.

❗Ja vēlaties piedalīties sarunā attālināti, lūdzu, piesakieties, atbildot uz jautājumiem šajā anketā: https://forms.gle/hcfQtaui8MrzhTXTA

📅 Gaidīsim jūs 25. janvārī plkst. 19.00 muzejā “Latvieši pasaulē” Berga bazārā.
Sarīkojumā par ziedojumiem būs pieejami atspirdzinājumi.

Esiet silti gaidīti pie “Latviešiem pasaulē”!
Pasākumi iespējami, pateicoties ziedojumiem,
kā arī Kultūras ministrijas, Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstam.
Rudens sarīkojumu programma pieejama te.