Vakance muzejā – APVIENOTAIS MUZEJPEDAGOGA un KOMUNIKĀCIJAS SPECIĀLISTA amats

Muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē” izsludina konkursu uz APVIENOTO MUZEJPEDAGOGA un KOMUNIKĀCIJAS SPECIĀLISTA amatu (pilna darba slodze).

Galvenie pienākumi MUZEJPEDAGOGA darbā:

● Vadīt tematiskās ekskursijas, muzejpedagoģiskās nodarbības un citus izglītības pasākumus un produktus muzejā, koordinējot un nodrošinot to izstrādi;

● Sagatavot informāciju par izglītības piedāvājumu muzeja mājaslapai, sociālo tīklu kontiem, kā arī Latvijas un diasporas medijiem;

● Veidot un uzturēt muzeja sadarbības tīklu ar izglītības iestādēm un citām organizācijām.

Galvenie pienākumi KOMUNIKĀCIJAS SPECIĀLISTA darbā:

● Plānot un nodrošināt muzeja darba komunikāciju muzeja mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī Latvijas un diasporas medijos;

● Koordinēt muzeja informatīvos un publicitātes materiālus, nodrošinot to izveidi un izmantošanu;

● Piedalīties citu muzeja aktivitāšu, tai skaitā muzeja sabiedrisko attiecību projektu, finanšu piesaistes vai muzeja atbalstītāju aprūpes, plānošanā un organizēšanā.

Prasības un vēlmes:

● Darba pieredze un zināšanas digitālā satura, t.sk. sociālo tīklu komunikācijas, veidošanā; vēlama pieredze mājas lapu administrēšanā (WordPress);

● Darba pieredze pedagoģiskajā darbā muzejā, skolā vai radniecīgā jomā; izpratne par vecumu psiholoģiju un gatavība darbam ar dažādām auditorijām;

● Augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs, vēlams pedagoģijā;

● Vēlamas zināšanas vai pieredze par Latvijas diasporu un tās vēsturi;

● Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas; publiskās uzstāšanās prasmes;

● Teicamas prasmes darbā ar datoru un mūsdienu biroja programmatūru, vēlamas iemaņas darbā ar dizaina un audiovizuālo failu apstrādes programmām;

● Lieliskas komunikācijas prasmes, precizitāte, teicama darba laika un darba apjoma pārvaldīšana, augsta atbildības sajūta; spēja lielā informācijas apjomā saskatīt svarīgāko.

Mēs piedāvājam:

● Aizraujošu, dinamisku un atbildīgu darbu mazā, bet aktīvā privātā muzejā Rīgā.

● Darba algu pirms nodokļu nomaksas 1100 eiro mēnesī (bruto).

● Pilna laika darbu un sociālās garantijas.

● Pienākumu veikšanai nepieciešamās apmācības un atbalstu.

● Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

● Darba vietu Rīgas centrā un daļēji attālināta darba iespējas.

Aicinām pieteikties konkursam, sūtot CV un motivācijas vēstuli, iekļaujot arī 2 kontaktpersonas iespējamo rekomendāciju sniegšanai, elektroniski uz e-pastu info@lapamuzejs.lv līdz 2022. gada 7. jūnijam ar norādi “Pieteikums konkursam”.

Pamatojoties uz Vispārējās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādīti tikai, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi. Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai – intervijai.

Informācija: Uldis Dimiševskis, 26959190, info@lapamuzejs.lv