Nyet Nyet Soviet | Ukraina 2022 | Melns

22.0026.75

SKU: N/A Kategorija:

Apraksts

Krekli ar “Nyet, nyet, Soviet” saukli tika izmantoti latviešu politiskajās demonstrācijās trimdā 20. gs. 80. gados, lai piesaistītu uzmanību Baltijas valstu okupācijas jautājumam. Krekla dizainu un pirmos oriģināleksemplārus sagatavoja brīvības cīnītāji – Pēteris Elferts, Džerijs Nikolsons un Ēriks Juris Raiska 1984. gadā, gatavojoties Amerikas latviešu jaunatnes apvienības kongresam ASV Rietumkrastā.
Muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē” piedāvā krekla mūsdienu versiju, pievienojot Padomju Savienības okupēto teritoriju sarakstam arī Ukrainu, Krimu un Gruziju.
Krekli tiek apdrukāti sadarbībā ar firmu “Printful”, kura darbojas Eiropā, ASV un Lielbritānijā. Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts no ražotnes, kas atrodas vistuvāk jūsu norādītajai piegādes adresei. Piegādes cena Eiropā, ASV un Lielbritānijā ir aptuveni 3-4 euro, Kanādā 5-6 euro, Brazīlijā 4 euro, Austrālijā 6-7 euro, atsevišķās valstīs 10 euro.
• 100% gredzenveida kokvilna
• Auduma svars: 153 g/m²
• Nerūkošs audums
• Plecu vīles
—————————————
T-shirts with the slogan “Nyet, Nyet, Soviet” were used in Latvian political demonstrations in exile in the 1980’s to attract attention to the occupation of the Baltic States. The design and original version of the shirt were prepared by freedom fighters – Pēteris Elferts, Džerijs Nikolsons and Ēriks Juris Raiska in 1984, in preparation for the congress of the American Latvian Youth Association.
The museum and research center “Latvieši pasaulē” offers a modern version of the shirt, adding Ukraine, Crimea and Georgia to the list of occupied territories of the Soviet Union.
The shirts are printed in cooperation with the company “Printful”, which operates in Europe, USA and Great Britain. Your order will be shipped from the factory closest to the shipping address you specify. The delivery price in Europe, the USA and Great Britain is about 3-4 euros, in Canada 5-6 euros, in Brazil 4 euros, in Australia 6-7 euros, in all other countries 10 euros.

• 100% ring-spun cotton
• 4.5 oz/yd² (153 g/m²)