1. februāra filmu vakarā tikšanās ar Raimondu Dombrovski

Aicinām uz tikšanos ar latviešu sportistu un dēkaini Raimondu Dombrovski un uz dokumentālās filmas “Neiespējamais ir iespējams” seansu.

Raimonds Dombrovskis ir vairākkārtējs ASV čempions biatlonā, pieredzējis piedzīvojumu ekspedīciju vadītājs, un Vanagkalna saimnieks. 17 gadu vecumā viņš ar vecākiem emigrēja no Padomju Latvijas uz ASV.

“Neiespējamais ir iespējams / A to B Rollerski” (2017, rež. Arnis Aspers, 97′) ir dokumentāls stāsts par Raimondu Dombrovski, kurš 1988. gadā veica 4200 jūdzes (6759,24 km) garu ceļu, ar rollerslēpēm 90 dienās šķērsojot Ziemeļameriku no Kanādas līdz Meksikai. Filma ir iedvesmojošs stāsts par cilvēku, kas veic garu un smagu ceļu, lai atrastu sevi.

📅 Uz tikšanos trešdien, 1. februārī pl.18.00, Rīgā, Berga bazārā – ieeja no Dzirnavu ielas 84.

❗ Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, LŪDZAM PIETEIKTIES, rakstot uz pasakumi@lapamuzejs.lv!

Visa šīs ziemas pasākumu programma te: https://www.lapamuzejs.lv/kas-notiek-muzeja/projekti/vakara-pasakumi-ziema-2023/

Esiet silti gaidīti pie “Latviešiem pasaulē”!
Pasākumi iespējami, pateicoties ziedojumiem,
kā arī Kultūras ministrijas, Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstam.