Jūlija Giforda – vakara viesis 16. novembrī

Aicinām uz sarunu vakaru muzejā “Latvieši pasaulē”. Vakara viesis – Jūlija Giforda

Jūlija Giforda ir dzimusi Kanādā, viņas māte ir latviete, bet tēvs brits. Pēc vidusskolas beigšanas, identitātes meklējumos Jūlija nolēma studēt Latvijā. Mērķis vienkāršs – saprast, kam tiek kopta tā saucāmā “latvietība”. Pie reizes arī iegūt kādu universitātes izglītību, un noteikti, dejot TDA Līgo.

Tas bija pirms 16 gadiem. Šajā laikā Jūlija ir ieguvusi grādu, īstenojusi sapni par tautas deju dejošanu un piedalījusies vairāku jaunuzņēmumu izveidē. To skaitā ir arī Latvijas vienradzis “Printful”.

Tagad Jūlija vada pašas dibinātu aģentūru Truesix, kura palīdz uzņēmumiem tapt pamanītiem ārzemēs, izmantojot satura mārketinga un sabiedrisko attiecību paņēmienus. Viņas klienti ir tapuši izcelti BBC, Washington Post, Sifted, Politico, National Geographic un citur.

Kā tad Kanādā koptā latvietība ietekmējusi iedzīvošanos Latvijā? Kā tas bija – būt latvietei citā kontinentā? Un kā ir būt jaunai sievietei Latvijas biznesa vidē? Par šiem un citiem jautājumiem ar Jūliju Gifordu sarunāsies Ieva Vītola.

📅 Gaidīsim jūs 16. novembrī plkst. 18.00 Berga bazārā. Sarīkojumā par ziedojumiem būs pieejami atspirdzinājumi. Lūdzam savu dalību pieteikt, rakstot pasakumi@lapamuzejs.lv.

Esiet silti gaidīti pie “Latviešiem pasaulē”!
Pasākumi iespējami, pateicoties ziedojumiem,
kā arī Kultūras ministrijas, Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstam.
Rudens sarīkojumu programma pieejama te.