Svini valsts svētkus izstādē ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem!

Muzejs “Latvieši pasaulē” sirsnīgi aicina darba kolēģus, draugu grupas un ģimenes
uz svētku nodarbību izstādē “Skaistākais vārds” muzeja telpās Berga bazārā
no 2023. gada 1. novembra līdz 29. februārim.

Izstāde stāsta par ārzemju latviešu saitēm ar Latviju vairāk kā 100 gadu garumā dažādās pasaules malās. Ģimenē rūpīgi glabātas piemiņas lietas atklāj šīs saiknes dziļi personisko būtību. Savukārt 18. novembra sarīkojumu fotogrāfijas un programmas ļauj iepazīt tās kopīgo, publisko pusi.

Izzinošajā un aktīvajā nodarbībā dalībnieki izveidos un piedzīvos paši savu Latvijas neatkarības svētku sarīkojumu. Pēc pasaules latviešu pieredzes iepazīšanas izstādē dalībnieki atlasīs savas svētku sarīkojuma sastāvdaļas – dziesmas, dzeju, mūziku, uzrunu – un savā, unikālā veidā kopīgi svinēs Latvijas neatkarību. Nodarbība paredzēta pieaugušajiem. Tā ne tikai sniegs svētku sajūtu, bet, palīdzot vienam otru labāk iepazīt, noderēs arī komandas saliedēšanai.

Informācija par nodarbību
Vieta: Berga bazārā, Rīgā. Ērtākā ieeja no Dzirnavu ielas 84.
Laiks: no 2023. gada 1. novembra līdz 29. februārim darba dienās līdz plkst. 18.00, pēc vienošanās arī sestdienās un darba dienu vakaros.
Grupas lielums: no 5 līdz 20 dalībniekiem.
Maksa vienai grupai: 15 euro ziedojums muzeja darbībai, iekļauta silta tēja.
Izvēles iespējas: iepriekš vienojoties, dalībnieki var nodarbībā izmantot savu cienastu.
Pieteikšanās: izglitiba@lapamuzejs.lv vai pa tālruni 29184594.
Izstādes mājaslapa.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzam sazināties ar muzeja skolotāju Danuti Grīnfeldi: danute.grinfelde@lapamuzejs.lv, 29184594.

Esiet silti gaidīti pie “Latviešiem pasaulē”!
Pasākumi iespējami, pateicoties ziedojumiem,
kā arī Kultūras ministrijas, Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstam.
Rudens sarīkojumu programma pieejama te.