Muzeja pārstāvji viesojas pie Argentīnas latviešiem

No 13. līdz 20. novembrim norisinājās muzeja un pētniecības centra “Latvieši Pasaulē” ekspedīcija Buenosairesā un tās provincē, lai apzinātu un ievāktu materiālus par latviešiem Argentīnā.

Pēdējo reizi tika svinēta Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena Latviešu Draudzes nama telpās Hurlinghamā.

Ekspedīcijā piedalījās: Mare Heimrāte, Brigita Tamuža, Jānis Rimšāns.

Liels paldies tiem, kuri atsaucās mūsu aicinājumam un piekrita intervijām, kā arī ziedoja savus materiālus muzejam “Latvieši Pasaulē”.
Izsakām lielu pateicību projekta atbalstītājiem: Latvijas Valsts Ārlietu Ministrijai, Pasaules Brīvo Latviešu Apvienībai, Valsts Kultūrkapitāla Fondam, Lienes Neilandes Fondam, Latvijas Institūtam, Latvijas Nacionālajam kultūras centram, NicePlace, Saldajam Dzintaram, LiveRīga un Studijai “Lauska”

Raksts žurnālam “Ir” 2017. gada 11. decembrī.